if_photoif_put_inmenu
Mebel-fabrik
Зателефонуйте нам!
+38 (093) +38 (093) 977-81-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 091-91-94 Показати

Вибір їдальні меблів. Кілька важливих критеріїв

09 квітня 2019

Для одних будинок - це місце, куди вони повертаються після насиченого ділового дня, щоб випити чаю і поспати, інші проводять у рідних стінах більшу частину часу і люблять сімейні застілля, вимагають певної меблювання. 

Для Вас актуальне вибір їдальні меблів?

Кілька важливих критеріїв дозволять спростити процес придбання необхідного столового гарнітура. 
 
Безпосередньо, необхідність приймати численних гостей або одного, і стане основним у виборі габаритного столу або вузькою барної стійки. 

1. Важливо порівняти габарити столового комплекту з площею кімнати. Іноді ми переоцінюємо свої квадратні метри, тоді Ваш стіл може зайняти половину вітальні. Щоб не було непорозумінь, уявіть-запишіть точні розміри, які гармонійно впишуться в простір кімнати. 
 
2. Для вибору столу за формою буде важливо відповідність не тільки за розміром, але і з формою вітальні. Наприклад, у довгому приміщенні краще встановити видовжений прямокутний або овальний стіл, квадратна площа може прийняти стіл будь-якої форми, а якщо кімната простора, то можна зупинити свій вибір на круглому обідньому столі


 
3. Стільці мають більший вплив на комфортні відчуття, тому під час їх вибору, не варто соромитися присісти на кілька хвилин і прислухатися до власних вражень. При Вашому бажанні і можливості вітальні по площі, можна придбати стільці з підлокітниками, але варто враховувати, що вони декілька "з'їдають" корисну площу навколо столу. 
 


4. Варто враховувати стилістичне рішення вітальні, а також те, що стіл з дерева буде виглядати більш масивним, ніж, наприклад, металевий каркас зі скляною стільницею. 
 
5. Бажано, щоб усі предмети меблів у вітальні були виконані в колірному і дизайнерському єдності. Якщо Ви підбираєте обідній комплект окремо, то обов'язково враховуйте гармонійні комбінації. 

 


 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×