if_photoif_put_inmenu
Mebel-fabrik
Зателефонуйте нам!
+38 (093) +38 (093) 977-81-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 091-91-94 Показати

Меблі для вулиці: меблювання веранди і тераси

25 червня 2019

Навряд чи можна знайти людей, які не люблять відпочинок на природі, причому в комфортних умовах. Щасливі власники приватних будинків і дач облаштовують не тільки внутрішній інтер'єр, але і всю територію, щоб відпочинок був максимально приємним.

Для посиденьок з друзями ідеально підходить відкрите будова та садові меблі, яке носить кілька назв: тераса, веранда, гриль-будиночок і так далі. При цьому конструкції будуть відрізнятися один від одного, також буде різнитися і меблювання веранди і тераси.

 

Вибір меблів для тераси

Легка конструкція без стін у вигляді навісу і буде називатися терасою. Тобто, по суті, тераса - це альтанка, яка упорядкована предметами меблів. Нерідко, для тераси використовується переносна піч або барбекю. Які ж вимоги пред'являються до столів, стільців, крісел і диванчикам, які будуть розміщені на відкритому повітрі? Насамперед, меблі повинна бути міцною і практичною, тобто вона буде витримувати механічне навантаження, і регулярні чищення. При цьому вироби повинні добре переносити атмосферні опади і ультрафіолет, без зміни цілісності і насиченості кольору. І ще - меблі для тераси повинна бути досить легкої, оскільки її регулярно доведеться заносити в будинок, вкриваючи від дощів і морозу.

Тпро є, для відкритої тераси підійде плетені меблі (лоза, ротанг), вироби з пластику, каучуку і бамбука. Безумовно, кожен з варіантів сильно відрізняється за ціною, тому вибір, в основному, буде залежати від Ваших фінансових можливостей.

Варто враховувати, що меблі з м'яких порід дерева погано переносить вологу, а тверді сорти зумовлять високу вартість і вага виробів. Пластик приваблює бюджетною ціною, але, з часом, на поверхнях будуть з'являтися подряпини, зате такі меблі чудово навіть митися водою з садового шланга.

 

Що використовувати на веранді?

Безпосередньо самої конструкцій і відрізняється веранда від тераси, оскільки першу можна назвати повноцінним закритим приміщенням зі стінами і дахом, а також стаціонарної меблями і піччю. З-за того, що меблі буде розміщена в закритому просторі, що захистить її від негативних впливів, то і вибір виробів значно розширюється.

На веранді можна використовувати навіть м'які меблі, наприклад, кушетки і банкетки, навіть якщо вона має скромною квадратурою. Якщо веранда неопалювана, то краще використовувати меблі на металевому каркасі, яка оснащена знімними м'якими матрацами. Нерідко, веранда прилаштовується до будинку, що спрощує користування приміщенням, адже буде зручніше перенести посуд, продукти і навіть, за необхідності, меблі.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×