if_photoif_put_inmenu
Mebel-fabrik
Зателефонуйте нам!
+38 (093) +38 (093) 977-81-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 091-91-94 Показати

Комп'ютерний стіл - обов'язковий елемент інтер'єру

06 березня 2019

У робочому кабінеті, вітальні або навіть спальні, в якості важливого предмета меблів, з'явився вже обов'язковий елемент інтер'єру - комп'ютерний стіл.

Електронний гаджет давно перестав бути дивиною, при цьому він необхідний, як для школяра, так і багатьох фахівців, так і просто провести час, читаючи новини, слухаючи музику, або спілкуючись з друзями - теж приємно. І якщо Ви проводите за настільки захоплюючими заняттями кілька годин, то без організації місця не обійтися. Пожалійте свою спину і шию, подбайте про здоров'я очей і раціонально вибирайте стіл для комп'ютера. і не забудьте про якісне комп'ютерне крісло.

 
 

Вибір матеріалу 
Від використовуваного у виготовленні матеріалу залежить, в основному, вартість готового столу.

Так, наприклад, стіл з натуральної деревини буде виглядати солідно і презентабельно, але зажадає великих фінансових вкладень, ніж бюджетне виріб з ДСП.

Оптимальним варіантом багато вважають меблі, виконані з МДФ, яка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, міцністю і довговічністю, і більш приємною вартістю, в порівняння з меблями з дерева. тобто, МДФ - це такий проміжний варіант між деревиною і ДСП, з чудовими практичними характеристиками, і ідеальним співвідношенням "ціна/якість/дизайн" 
 
Форма конструкції 
Вибір форми стола, в деякій мірі, продиктований квадратурою і формою кімнати. У деяких випадках буде вдалий лінійний стіл, в інших - кутовий. Також стіл може бути U-образної конструкції або мати приставні стільницю, яка доповнює виріб до букви "п". Варіативність столів дозволяє найкращим чином вписати його в інтер'єр. Зробіть кілька креслень з розмірними прив'язками та знайдете самий виграшний варіант. 

 

 
 

Розміри і оснащення 
Існують стандартні розміри столів, які відображені безпосередньо в наступних цифрах:

  • довжина від 100 до 140 сантиметрів,
  • висота 75 - 80 сантиметрів,
  • ширина від 50 до 80 сантиметрів.

При цьому на стільниці можуть бути розташовані різні надбудови, які також будуть займати певну площу. В залежності від виду моделі, стіл буде оснащений різними відсіками та секціями для допоміжної техніки (принтер, сканер, колонки і так далі), стаціонарного або обертається підставкою під монітор, відділ для системного блоку (стаціонарний, викочування), підставка під ноги і так далі.

Придивляйтеся до максимально місткому столу і тому виробу, яке щедро обладнано. Навіть якщо сьогодні у Вас є тільки монітор і системний блок, то потрібно передбачити, що може з'явиться і інша техніка, яка потребує правильного розміщення.

 

Працюючи віддалено з будинку або в офісі — зручне робоче місце налаштовує на позитивний результат!  

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×