if_photoif_put_inmenu
Mebel-fabrik
Зателефонуйте нам!
+38 (093) +38 (093) 977-81-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 091-91-94 Показати

Як правильно експлуатувати меблі

03 травня 2019

Просте і складне питання - як правильно експлуатувати меблі?

"Це стілець на ньому сидять, це стіл-за ним їдять" - цей дитячий віршик коротко розповідає про правила використання предметів меблів. 

Але існують ще цілком "дорослі" конкретні і важливі рекомендації, які допомагають надовго зберегти цілісність меблів і її привабливий зовнішній вигляд. У ці рекомендації входять оптимальні умови експлуатації з регулярними чистками, доглядом та факторами, які можуть негативно позначитися на головних інтер'єрних елементів - меблів. 

Незважаючи на міцність, меблі не бажано використовувати в сирих приміщеннях, не дотримуючись правильний температурний режим. Також чистити поверхні потрібно, в залежності від особливостей матеріалу. 

Існують і інші правила. 

1. Практично будь-який меблевий матеріал не любить близького сусідства з приладами опалення, негативно може позначитися і прямий вплив сонячних променів. Саме тому необхідно залишати прохід від меблів до радіаторів не менше 70 сантиметрів, а від ультрафіолету захищати вироби, за допомогою штор, якщо немає можливості встановити меблі далеко від вікон. 

2. Підвищена вологість може погубити меблі із деревини, особливо м'яких порід, і виробу, виконані з ДСП. Протистояти волозі можуть тверді породи дерева та МДФ, але і їх не варто тестувати водою. Намагайтеся дотримуватися вологість в приміщенні не більше 75 відсотків, але не менше 40. 

3. Оптимальний температурний діапазон 10 - 28 градусів тепла, якщо термометр опустився нижче 2, то поверхні меблів починають страждати. Також шкідливі різкі температурні перепади і протяги. Не варто використовувати праски, фени для сушіння меблів - це також негативний вплив. 

4. Для чищення будь-яких меблів потрібно використовувати м'які склади і губки. Підходити до виробів з агресивними абразивними засобами і шкребками категорично не можна. Якщо пляма "складне" і необхідно використовувати плямовивідник, то спробуйте засіб спочатку на задньої стінці, щоб поспостерігати, чи не зміниться колір оббивки.

5. Необхідно регулярно видаляти пил з поверхонь, будь то корпусні або м'які меблі. Особливу увагу потрібно приділяти меблів, яка має напрямні (шафа-купе, висувні ящики і так далі). У цих місцях пил осідає і заважає руху елементів, що позначиться на їх роботі, а потім і цілісності. 

Ставтеся дбайливо і раціонально до шафи - розподіліть вміст таким чином, щоб навантаження була рівномірною. Важкі предмети укладайте на нижніх полицях і ближче до бічних стінок. Пам'ятайте, що висувні ящики не витримують більше 8 - 10 кілограмів, тому кухонні меблі також потребує грамотному використанні.

Краса і функціональність меблів безпосередньо залежить від умов її експлуатації.

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×