if_photoif_put_inmenu
Mebel-fabrik
Зателефонуйте нам!
+38 (093) +38 (093) 977-81-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 091-91-94 Показати

Як зручно розташувати в кімнаті диван

19 вересня 2019

Досить часто, купуючи новий диван, ми починаємо робити численні перестановки, щоб зручніше його розташувати по відношенню до всього інтер'єру. Під час цього процесу ми повинні враховувати не тільки практичність розташування дивана, але і зручність його використання.

 

1. Зазвичай цей предмет меблів розташовується біля віконного або дверного прорізу, але іноді, для зручності його ставлять в центрі кімнати. Таким чином, диван виконує функцію перегородки між різними зонами приміщення. Якщо Ви вибрали для себе саме такий варіант, то необхідно гармонійно розташувати навколо дивана інші предмети меблів: журнальний столик, крісла, телевізор і т. д. Зверніть увагу, що така розстановка підходить тільки для великих кімнат.

2. Не бажано ставити диван біля вікна, тому що Ви закриєте батареї, і в холодну пору року обігрів кімнати буде нерівномірним, до того ж з вікон може протягати.

3. Диван, розташований біля стіни, є класичним варіантом в будь-якому інтер'єрі. Скористайтеся порадами філософії фен-шуй і підберіть найбільш підходящу для нього стіну. Наприклад, коли Ви відпочиваєте, то слід лягати спати головою на північ. Щоб у Вашому домі завжди було тепло і затишно, згідно фен-шуй, поставте диван в східній частині кімнати.

4. Виберіть найбільш підходящу форму дивана. У короткої стіни можна поставити досить широкий, але не довгий, а в кутку розташувати кутову модель.

Якщо приміщення вузьке не варто встановлювати масивний диван по центру більш довгої стіни, а краще посуньте його ближче до кута. Таким чином, прохід стане більш широким, а вільного простору стане більше.

Быльш ніж 100 кращіх моделей діванів в різних колькорах та розмірах - можете обирати на нашому сайті >> Мякі меблі.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×