if_photoif_put_inmenu
Mebel-fabrik
Зателефонуйте нам!
+38 (093) +38 (093) 977-81-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 091-91-94 Показати

Барні стільці: від дерева до металу

09 серпня 2019

Деякі вдалі ідеї оформлення і меблювання ресторанів і кафе перекочовують в житлові інтер`єри, наприклад, замість звичайної обідньої групи (стіл плюс табурети) сьогодні можна зустріти барну стійку з високими естетичними стільцями. Така незвичайна ідея, безумовно, має ряд переваг перед традиційним рішенням, але, щоб обстановка була насправді виграшною, потрібно правильно вибрати барні стільці: від дерева до металу, тобто врахувати особливості, практичні і декоративні характеристики різних матеріалів.  


Покупка буде вдалою, якщо передбачити всі нюанси і оцінити якості меблів за базовим критеріям.

Базові критерії вибору барного стільця:


 1. Головна характеристика барних стільців - це висота, яка повинна узгоджуватися безпосередньо з висотою стільниці. Типові разметы барної стійки знаходяться в межах від 90 до 130 сантиметрів, при цьому висота стільця має становити 60 - 70 сантиметрів.  
2. Також важливий такий розмір, як ширина сидіння. Вибір стільця широкого з підлокітниками або більш компактного вироби - залежить від Ваших уподобань, а також квадратури кухні. Якщо простір дозволяє вписати стільці широкі, а відповідно, комфортні, то краще зробити саме такий вибір. 


 


3. В залежності від того, скільки часу Ви проводите за сніданками/обідами/вечерями і буде залежати, чи є у м`яка оббивка стільця. Якщо повноцінний обід Ви проводите у вітальні за столом, а барну стійку використовуєте безпосередньо для "перекусу", а також ранкової кави, то можна вибрати твердий стілець. У тому випадку, коли є необхідність м`якого сидіння, то вибирайте міцний текстиль або шкіряну оббивку, враховуючи, що шкіра боїться гострих предметів та близького сусідства з системами опалення.  
Колірні рішення стільців можуть бути найрізноманітнішими, але, найчастіше, це однотонна оббивка, яка може бути спорідненого відтінку з оформленням кухні, або ж створювати контраст.  І про матеріали 

Барні стільці з дерева відрізняються екологічністю, але досить високою ціною, металеві вироби відповідають вимогам міцності і довговічності, але мають чималу вагу, а пластикові стільці залучають прийнятною вартістю і хорошою зносостійкістю, але можуть мати обмеження по експлуатаційному навантаженні. Матеріал каркаса може бути виконаний з декількох матеріалів, що позначається і на ціні, і на естетичності стільців. 


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×